Singers 

Amy Rigby

Anders Parker (Varnaline)

Britt Daniel (Spoon) 

Caithlin DeMarrias (Rainer Maria)

Câit O'Riordan (Pogues / Bitchface)

Charles Bissell (The Wrens)

Craig Finn (The Hold Steady)

Eric Davidson (New Bomb Turks)

Eszter Balint (songwriter/actress)

Felice Rosser (Faith NYC)

Graham Norwood

Hamilton Leithauser (ex-The Walkmen)

Jeffrey Gaines

Kevin Lydon - (The Lord Calverts)

King Roeser (Urge Overkill)

Kyp Malone (TV on the Radio)

Laura Cantrell

Lee Ranaldo (Sonic Youth)

Lenny Kaye (Patti Smith Group)

Lenny Zenith

Lizzie Edwards (Lizzie and The Makers)

Mac McCaughan (Superchunk/Merge)

Matthew Caws (Nada Surf)

Michael Shannon (Actor/Musician --Boardwalk Empire/Corporal)

Mick Collins (Dirtbombs/The Gories)

Nicole Atkins

Renee LoBue (Elk City)

Richard Baluyut (Versus/Flower)

Richie Birkenhead (Into Another/Youth Of Today)

Ryan Miller (Guster)

Sammy James Jr (Kinky Boots/The Mooney Suzuki)

Shannon Conley (Hedwig &Angry Inch/Lez Zeppelin)

ShiLpa Ray

Shonali Bhowmik (Tigers and Monkeys/"We Dont Even Know" Podcast)

Steve Myers (Mighty Fine/Afghan Whigs)

Syd Straw

Ted Leo

Tom Clark (2A Treehouse)

Zachary Lipez (Publicist UK/Noisey)

Zohra Atash (Azar Swan)


 

Players

Alec Morton (Raging Slab/Denis Leary/Liza Colby)

Alex Chakour (Charles Bradley Band)

Anthony Roman (Garden Variety/Radio 4)

Aquiles Navarro

Ben Trokan (Lee Fields & the Expression)

BINKY GRIPTITE (EX-DAP KINGS/ANTIBALAS)

CAITO SANCHEZ (CHARLES BRADLEY BAND)

Chris Cochrane (Collapsible Shoulder / Eszter Balint)

CP ROTH (OZZY OSBOURNE, RICK DERRINGER/EDGAR WINTER, GARLAND
JEFFREYS, DENIS LEARY, SUZANNE VEGA)

Dave Derby (Dambuilders/Gramercy Arms)

DON PIPER (A DON PIPER SITUATION)

DOUG GILLARD (GUIDED BY VOICES/NADA SURF)

ELI JANNEY (NBC LATE NIGHT'S 8G BAND/GIRLS AGAINST BOYS)

Franklin Bruno

Freddy DeBoe (Charles Bradley)

JASON NARDUCY (SPLIT SINGLE/BOB MOULD BAND/SUPERCHUNK)

Jed Becker - (The Lord Calverts)

Joanna Choy (Scotch Bonnet)

John Brodeur (Bird Streets)

Konrad Meissner (Silos / Tracy Bonham)

Michael Deller (The Budos Band)

MIKE FORNATALE (THE LEFT BANKE/THE MONKS)

Molly Neuman (Bratmobile/Lookout Recs/Songtrust)

Monika Heidemann (The Juan MacLean)

Rainy Orteca (Joan As Police Woman, Joan Osborne, Gramercy Arms)

Ray Rizzo (Dawn Landes, Days of the New)

Seth Jabour (NBC Late NIght's 8G Band/Les Savy Fav)

Sim Cain (Rollins Band/Ween) 

Syd ButLer (NBC Late NIght's 8G Band/Les Savy Fav)

 

AND MANY MANY OTHERS  

 

#notmypresident

Photo contributed by Mathias Wasik

Tickets